Karika / karrika

Shitet nga: Karrika 09 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Gjithsejd jane 12 cop. = 110 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim