Karike dhe fotele

Shitet nga: Veton 24 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kariket jan te prodhuara nga material shum i shtrejt fotelet e kan qmimin 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim