Karriga

Shitet nga: Brati 20 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrriga te perdotura super kualitative...te sapoardhura nga Gjermania
Sasia 1800cope
Qmimi15.00Euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim