Karriga klasike dhe tavoline

Shitet nga: Albina 23 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga klasike dhe tavoline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim