Karriga per Kafiteri

Shitet nga: Besnik Fejzullahu 16 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga per te gjitha sherbimet , kafiteri, restaurant etj .
15 euro copa . gjithesej 13 karriga . cmimi total 195 euro per 13 karriga . Nuk shiten ndarazi por vetem nese i merni te gjitha .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim