Karriga per sallon ondulimi

Shitet nga: gjelbrim ibrahimi 18 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
3 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim