Karriga tavolina llustera invertari...bej ndrrim

Shitet nga: I 23 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet invertari komplet ose ndaras

Bej ndrrim nese me konvenon
Gjeneratori 5.5 benzin
Llustera
Tavolina karriga
3 shankerica me 2 tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim