Karriga

Shitet nga: shaban 25 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga nga Gjermnia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim