Karrigat dhe tavolinat

Shitet nga: Albert 27 Gsh 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrigat dhe tavolinat jane te reja!!

Per cmim na konatktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim