Karrige + tavolina

Shitet nga: Zgjim 12 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kam ne shitje 15 karrige dhe 5 tavolina.. karriget jane te reja ndersa tavolinat e shfrytezuara ..
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim