Karrige dhe tavoline

Shitet nga: Kadri 15 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrig dhe tavolin t reja nuk jon t thyme jan ne gjendje t mir per me shum kontaktoni n telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim