Karrige e pianos

Shitet nga: mobile 14 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrigen e pianos ne gjendje shume te mire. Çmimi 50 euro. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim