Karrige per Frizer

Shitet nga: Blerim 29 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten dy karrige per frizer te ardhura nga Gjermania , te ruajtura si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim