Karrige per kuzhine

Shitet nga: Anonim 22 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

144 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
6x karrike per kuzhine, te punuara 100% nga druri origjinal.

24Euro per 1 karrige.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim