Karrige per sony

Shitet nga: idriz 13 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten karrige per sony adekuate shum te mira jan te veshura nga skaji.jan te punuara enkas per sony por jan edhe shum.te raha'tshme edhe per shtepi.
jan punuar prej kualitetit te lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim