Karrige te reja + tavolina ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Zgjim 12 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 15 karrige dhe 5 tavolina ne gjendje te rregullt.. karriget jane te reja
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim