Karrige

Shitet nga: Arta 01 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga ka ngjyre te gjelber. Eshte me rrota dhe nuk eshte e demtuar.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim