Karrikë kompjuteri e lëkurës

Shitet nga: Lorik 11 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karrika e kompjuterit e lekures, eshte ne gjendje plotesisht te rregullt e ruajtur shume dhe i punojne te gjithe mekanizmat levizes duke filluar nga rrotat ecja e rrotave me pas ngritja dhe ulja e gjatesise me buton. Lekura e karrikes eshte shume e ruajtur, arsyeja e shitjes shkaku se ne dhome me zen vend dhe me duhen para.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim