Karrika dhe Tavolina

Shitet nga: jetmir 21 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim karrika tavolina dhe trapezari e shum lloje te tjera te karrikave dhe tavolinave.
Per te telefonuar ne viber thirrni ne kete numer +37744812839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim