Karrika dhe shankerica per terase

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tardita 10 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika dhe separe per terase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim