Karrika dhe tavolina

Shitet nga: naseri 27 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

138 EUR   155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina dhe karrika me ngjyra te ndryshme shume kualitative.Si kurre me pare vetem 138
6 karrika me tavoline.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim