Karrika dhe tavolina te punes dhe kompjuterave

Shitet nga: Driton Pllana 15 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika dhe tavolina te punes dhe kompjuterave me cilesi shum te mire dhe te ruajtur mire.
Cmimi i karrikave 15 ndersa tavolinave 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim