Karrika dhe tavolina

Shitet nga: Fitim 08 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrikat dhe tavolinat te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim