Karrika nga gjermani

Shitet nga: Meti Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim