Karrika per shankerica

Shitet nga: Saxhid zeka 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jan shum te mira deshiroj ti shes skam vend në shtepi ku ti la ,un i kam bler 50 euro copen e shes 20 euro ,jan kater karrika ,kush është intersum detë pergjigjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim