Karrika per tavoline kuzhine

Shitet nga: Merita 19 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 karrika per tavoline kuzhine.
Cmimi 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim