Karrika te ndyshme

Shitet nga: Naser Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim shum lloje te karrikave me qmime te arsyeshme me shumic dhe pakic
dhe te pershtatshme per qdo lloj biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim