Karrika

Shitet nga: xxxx 08 Maj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 20 karrika + një më e nalt gjinden në Shtime qmimi per cop ësht 14 eru kush imerr komplet 21 cop jan deri me daten 15 .04.2015 vin 210 eru
po i kam edhe 5 copa tavolina 4 jan te rrumbullakta te hekurit me diapan manteper e nja asht katror edrurit keto jan 34 eru per cop po deri qat hre kush imerr 24 eru per cop mi marr komplet qashu pom vyn se shum lir jan

per heker mi qato pare i bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim