Karrika

Shitet nga: naser 21 Qer 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim mbajtse te karrikave per compjuter poashtu bejm edhe servisim te tyre me qmime te volitshem
Paisjet shiten me Pakic dhe Shumic dhe jon te reja......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim