Karrika

Shitet nga: xxx 19 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim Karrika per zyre ose compjuter shum modele ne gjendje shum te mir pune
Qmime korrekte dhe konkurente
Cilsi shum e mir
Po ashtu bejm riparimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim