Karrika

Shitet nga: xxx 01 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe servisoj shum lloje te karrikave
karrika jon e importuar nga jasht ne gjendje shum te mir posedojm shum lloje dhe model te ndryshme
Qmimi te volitshme dhe te arsyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim