Karrika

Shitet nga: refki 10 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
i shesh tri karrika per kompjuter apo per zyre copa 20euro ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim