Karrika

Shitet nga: SAMET 09 Krr 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim