Karrika

Shitet nga: bekim 02 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrikat 5copa 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim