Karrika

Shitet nga: Pianno 08 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim karrika ne gjendje optimale. Jane dy lloje, te zezat me qmim 7€ ndersa te bardhat me qmim 12€. Kemi rreth 100 karrika te zeza dhe rreth 70-80 te bardha. Keto karrika jane prone e lokalit "Pianno" tek Newborni. Per qdo pyetje dhe interesim na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim