Karrika

Shitet nga: Meti 06 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim karrika per zyre dhe cumpjuter ne gjen dje shum te mir pune
Qmime te arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim