Karrika

Shitet nga: Meti 06 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat per zyre dhe lokale te ndryshme afariste qmime te arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim