Karrika

Shitet nga: Naser 07 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim shum lloje te karrikave me pakic dhe shumic
Me qmime te arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim