Karrika

Shitet nga: Doni 10 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrikat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim