Karrika

Shitet nga: Naser 22 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karriket ne gjendje shum te mir pune te pershtatshme per kurse te ndryshme dhe zyre
Qmime te arsyeshme dhe te diskutushme
Karriket shiten me pakic dhe shumic kemi sasi te bollshme
kontaktoni edhe ne viber +37744262176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim