Karrika

Shitet nga: Meti 04 Maj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim shum lloje te karrikave ne gjendje shum te mir pune dhe origjinale te importuar nga jasht
Karriket shiten me pakic dhe shumic te pershtatshme per qdo biznesi afarist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim