Karrika

Shitet nga: Naser 04 Maj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karriket ne gjendje shum te mir pune dhe origjinale te importuar nga jasht..
Posedojm shum lloje dhe modele te ndryshme
Qmime korrekete reale dhe oferta te ndryshme per me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim