Karrikat

Shitet nga: nehat 09 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrikat me qmim te volitshem 10 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim