Karrike

Shitet nga: Xx 18 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 39 karrike te ardhura nga zvicrra me kualitet shume te mire.Qmimi 20 euro per karrike.
Viber:0037744265879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim