Karrike dhe dy tavolina

Shitet nga: Malsor 07 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy komplete gjegjesisht dy tavolina me teté karrige,, jan te reja qe 1 muj i kam ble po per shkak te ndryshimeve ne lokal i shes me gjysem qmimi,, me nje fjalê jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim