Karrike dhe tavolinë

Shitet nga: Karrika 26 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shees 250 copë karrika jon shum të mira janë te preferushme per restorant kafe etj. Japë garancion.
Te interesuarit le te lajmrohen ne NR kontaktues.
044-198-613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim