Karrike per kompjuter

Shitet nga: astrit 28 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrike te pershtatshme per kompjuter.Karriget jane te perdorura , por jane ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim