Karrike per masazhe

Shitet nga: Fatos 29 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrike per masazh dhe relaksim me nxemje eshte e re e ardhur nga gjermania prodhim gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim