Karrike per masazhe

Shitet nga: Mal Jusufi 11 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrike per masazhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim