Karrike

Shitet nga: edonis 13 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shs karriken shum emir lekur esht e pershtatshme per shtepi ose zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim